Частина українців, які повернулися з полону, вважалися зниклими безвісти - Координаційний штаб

Близько 20% українців, яких вдалося повернути з російського полону, вважалися зниклими безвісти. Про це 21 квітня повідомив Military Media Center із посиланням на представника Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Богдана Охріменка.

За його словами, близько 20% повернутих із російського полону - люди, які мали статус зниклих безвісти, хоча не було підтвердження, доказових фактів того, що вони перебувають у полоні. Загалом же з полону вдалося повернути вже 2235 осіб.

"Якщо є хоч маленька надія, що людина жива, ми вимагатимемо від російської сторони повернення її додому. Робота не припиниться, поки ми не повернемо всіх, живих і загиблих", - зазначив Охріменко.

Окремо він зауважив, що Україні вдається здійснювати неможливе. Йдеться про те, що в Женевських конвенціях передбачено повернення військовополонених після закінчення бойових дій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна обміняла одного священика УПЦ МП на 28 українських військовослужбовців.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті