Частина окупованого Первомайська та сусідні населені пункти залишаються без світла понад тиждень

Один із мікрорайонів Первомайська на луганщині та сусідні населені пункти залишаються без електроенергії з 9 грудня станом на вечір 16 грудня. Про це повідомив окупаційний "мер" Первомайська Сергій Колягін у своєму телеграм-каналі.

"На 18:00 без електроенергії залишається частина житлового масиву "Павловськ" місті Первомайську. Також без світла всі жителі села Калинове-Борщувате і селища Молодіжне", - написав Колягін.

Він уточнив, що ситуація серйозна, оскільки пошкоджено високовольтну лінію, що живить ці населені пункти.

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" через брак техніки і кадрів комунальники безуспішно борються з негодою, а жителі надягають шкарпетки на взуття, щоб не вбитися.

Раніше також повідомлялося, що майже 3 тисячі абонентів окупованого Старобільського району залишаються без світла.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті