Часто пила воду і ходила в туалет. У РФ пасажирку літака з українською книжкою затримала поліція

Пасажирку авіакомпанії "Победа", яка летіла з Москви до Владикавказа, після приземлення доправили одразу у відділ поліції через те, що в літаку вона читала книжку українською мовою. Про це пишуть російські ЗМІ.

Пильним пасажирам здалося, що дівчина аж надто часто просить воду, регулярно користується вбиральнею і читає літературу "ворожою мовою".

Поліція відреагувала на донос і затримала дівчину. Проводиться перевірка і не виключено, що її може бути притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею про дискредитацію ЗС РФ.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті