Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Секретар Ради оборони та національної безпеки України Олексій Данілов вважає, що війна російських загарбників проти України не буде триватиме роками. Про це чиновник заявив в інтерв'ю виданню "Лівий Берег".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Я хотів би з вами не погодитися, коли ви кажете, що роки-роки-роки ми будемо боротися з цим агресором. Я більш оптимістичний у цьому випадку, у мене свій прогноз, як це має закінчитися. Я кажу, що раз – це буде непроста війна; два – перемога буде за нами; три – не буде швидкої перемоги, але це точно не роки-роки-роки", - сказав Данілов.
Як повідомлялося раніше, в Офісі Президента розповіли, чим має завершитися війна росії проти України.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту