"Бидлятина!". У Донецьку дівчину довели до істерики під час відвідування банку

Одна із жительок тимчасово окупованого Донецька опубліковала емоційне відео, в якому поскаржилася на місцевий "контингент". Матеріал розмістив один із найбільших донецьких телеграм-каналів.

Дівчина розповіла, що зайшла до банку зняти готівку, але зіштовхнулася із хамством оточуючих, через що не змогла стримати сліз.

Обережно: на відео присутня ненормативна лексика!

 

Як повідомлялося раніше, у квазіутворенні "ДНР" цьогоріч пенсійний вік підвищується на півроку.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті