Будні окупантів у прикордонні: "Пиво набирають тоннами. У якому стані вони, бл*дь, воюють?"

Російські окупанти вживають алкоголь "тоннами", перебуваючи в прикордонних районах РФ перед відправкою на війну в Україну. Про це йдеться у перехопленні телефонної розмови цивільних мешканок Шебекінського району Бєлгородської області РФ, опублікованому ГУР 28 травня.

"Там уся пивнушка у вояках. Пиво набирають тоннами... В якому стані вони, бл*дь, воюють", - каже одна із співрозмовниць.

Вони також кажуть про ризик п'яних військових підірватись на вибухівці, яку ті з собою носять.

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому житель Бєлгородської області РФ розповідав про нюанси евакуації й мародерства: "Машина стояла в гаражі, а її солдати сп*здили".

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті