Будні окупантів: "Тих, хто у відпустку, напризволяще кидають - самі добирайтеся, як хочете. На наш об'єкт підготовлено було напад"

Російські окупанти скаржаться, що їхнє керівництво жодним чином не допомагає виїхати у відпустку тим, кого у відпустку ніби офіційно відправили. Про це йде мова у перехопленні телефонної розмови російського військового зі знайомим, опублікованому Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України в Телеграм 28 листопада. 

"Мобілізована орава, бл*дь, ті хто у відпустку - і напризволяще кидають, нах*й, ну самі добирайтеся, як хочете", - каже військовослужбовець РФ з Бахмутського напрямку.

Крім того, він розповідає, що по місцю їхньої дислокації "частенько почали п*здець х*ярити", місцеві цивільні скаржаться на окупантів і на їхній об'єкт "підготовлено було напад - там диверсійка".

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому окупант розповідав наступне: "Жінку спіймали, зґвалтували, вбили, мужика прив'язали до дерева, пальці переламали, молотком голову проломили".

 

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті