Буде більше безпілотників, більше атак і менше російських кораблів - Федоров

Україна до кінця року збільшить виробництво дронів у близько 140 разів. Кількість ударів по російських кораблях збільшиться. Про це розповів віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

"Буде більше безпілотників, більше атак і менше російських кораблів. Це точно", - заявив Федоров.

Як зазначив віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації, у порівнянні з минулим роком, вже до кінця 2023 року виробництво безпілотників в Україні зросте приблизно в 120-140 разів.

За словами Федорова, сьогодні тестуються системи штучного інтелекту, які допоможуть знаходити цілі за кілька кілометрів й наводити на них БпЛА навіть у разі застосування радіоелектронної боротьби.

"Наразі це все на стадії тестування, але деякі безпілотники, які ми купуємо, використовують штучний інтелект для розпізнавання цілей. У лісі він може виявити ціль і розпізнати, чи це людина, чи танк, чи певний транспортний засіб. Ці технології активно використовуються", - зазначив Федоров.

Як повідомлялося, воїни ЗСУ з дронів пошкодили військову техніку окупантів на $6 мільйонів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
24.10.2025
14:00

«Ми живемо як під ковпаком «великого брата». Луганський щоденник

Всі наші дані є взаємоперевіряємими, а поняття «безробітний» вже не існує. Ми здаємо тони довідок на роботу. Про несудимість, про своє психічне здоров'я та сертифікат з наркології... Ми активуємо Держпослуги та прив'язуємо до них електронний...
Країна
23.10.2025
10:35

Заява про неодержання пенсії від РФ: кому це потрібно, як подати і де виникають проблеми

Україна поступово змінює правила виплат пенсій людям, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Окремим елементом цієї реформи стала вимога для частини пенсіонерів подати заяву про неодержання пенсії від органів пенсійного забезпечення РФ.
Світ
22.10.2025
11:19

«Вимальовується абсолютно огидна картина». Російські ЗМІ про Україну

М'який і люб'язний переговірник Віткофф домагається від Росії поступок, а Трамп, бачачи бажання Москви укласти нехай навіть «похабний мир», раз по раз піднімає планку, вимагаючи поступитися більше.
Всі статті