Буданов розповів новоспеченим магістрам, що "війна точно закінчиться"

Глава ГУР Міноборони Кирило Буданов заявив, що після закономірного закінчення війни перед українцями постануть інші задачі, не менш важливі і не менш складні. Про це він сказав випускниками Kyiv School of Economics, про що повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці 28 липня.

"Мав честь виступити перед випускниками Kyiv School of Economics, які отримали ступінь магістрів. Доля обрала нас - нам з вами випало жити та вчитися в надзвичайний час. Саме зараз і саме тут, в Україні за нашої участі вирішуються глобальні питання, які матимуть визначальні наслідки для історії нашої держави і для людства загалом. Нове покоління української нації мусить допомогти світу знайти відповіді на ці питання", - вважає Буданов.

"Війна точно закінчиться, це закономірний процес. А тоді перед нами постануть інші задачі, не менш важливі і не менш складні. Так завжди буває, коли нація вирішує йти власним, непроторенним шляхом. Вважаю, це нормально. Будь-який рух вперед зустрічає опір. Тож, коли ви відчуваєте опір, коли вам складно, значить ви все робите правильно", - додав він.

Буданов також впевнени, що "ми є і завжди будемо".

"І подолаємо всіх ворогів. Пам’ятайте - ви завжди маєте бути першими, номером один. Ніколи не пробувати бути «не гіршими ніж хтось», або «на рівні з провідними», ні. Тільки номером один", - закликав глава ГУР МО.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.12.2025
12:19

Як 1000 і 6500 грн мають допомогти українцям пережити зиму, і що це означає для ВПО

Держава запустила черговий пакет допомоги до зимового періоду – програму "Зимова підтримка". Це дві грошові виплати: одноразова допомога 1000 грн для всіх громадян України, та 6500 грн для окремих вразливих категорій...
Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Всі статті