Буданов пояснив, у чому полягає парадоксальність російської офіційної позиції щодо падіння Іл-76

Очільник Головного управляння розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов заявив, що, при всій зрозумілості позиції росії щодо звинувачень України у падінні Іл-76 в ній є низка незрозумілих факторів. Про це Буданов сказав у вечірньому ефірі "Єдиних новин" 27 січня.

"Позиція росії зрозуміла - в усьому звинувачувати Україну. При тому, що є ряд незрозумілих для такої позиції факторів. Це перш за все те, що вони не показали поля, усіяні трупами, рештками - як мали б це показати для того, щоб максимально звинуватити Україну. Але навіть цього нема. Тобто ситуація досить-таки незрозуміла. Якщо це сталося як за твердженням російської федерациї - то чому росія приховувала кілька днів, й станом на зараз приховує й далі трупи? Вона ж мала показувати це на весь світ: "Дивіться, українці - вбивці". Але нема трупів, нічого нема", - сказав Буданов.

Він констатував, що наразі жодна сторона до кінця не може відповісти, що в ситуації з падінням літака сталося насправді.

Раніше повідомлялось, що Буданов заявив про відсутність достовірних даних щодо падіння літака, а родичі полонених не знайшли особливих ознак на фрагментах тіл.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті