Британці не можуть підтримувати українських біженців через зростання вартості життя - ЗМІ

Сім із десяти британських спонсорів заявили, що не можуть надавати підтримку українських біженцям через зростання вартості життя. Про це інформує Sky News з посиланням на дані британського Управління національної статистики (ONS) 10 серпня.

Зазначається, що близько 21% громадян Великої Британії, які приймали або приймають зараз українців у своїх домівках, повідомили, що зростання вартості життя "дуже сильно вплинуло на їхню здатність надавати підтримку".

Ще 9% британців сказали, що криза "дуже сильно" вплинула на їх здатність допомагати, тоді як 41% заявили, що вона мала "незначний" вплив. А близько 26% сказали, що це взагалі не вплинуло на їх здатність допомагати,

ONS вперше оприлюднило дані про спонсорів за схемою "Homes for Ukraine" і попередило, що це лише експериментальні цифри.

Спонсорська схема "Homes for Ukraine" дозволяє громадянам України та їхнім родичам приїхати до Великої Британії за наявності спонсора, який може надати житло щонайменше на 6 місяців.

Організація провела опитування серед повнолітніх громадян Великобританії, зареєстрованих у схемі станом на 7 липня, у співпраці з Департаментом підвищення кваліфікації, житла та громад (DLUHC).

Також зазначається, що з усіх респондентів (17 702 людей) майже три чверті (74%) зараз приймають біженців. Ще 4% приймали раніше, 18% лише чекають на своїх перших гостей, які мають переїхати, і 3% тільки планують прийняти українців у майбутньому.

Як раніше повідомлялося, британців, які запропонували житло, виявилося набагато більше, ніж українців, які шукають притулку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті