Британська розвідка спрогнозувала головну ціль для українських ударів

Залізниця, яку окупанти  активно використовують у своїй логістиці для переміщення живої сили та зброї, залишається однією з головних цілей для ударів України. Про це повідомляється у звіті британської розвідки у соцмережі Х 15 жовтня.

“Залізнична мережа в окупованій Україні залишається в основному життєздатною, але вразливою для української артилерії та ракет”, - зазначається у повідомленні.

Також у розвідці зазначили, що росія будує нову залізничну гілку до окупованого Маріуполя, що скоротить час у дорозі для поставок на Запорізький напрямок.

“Нова гілка потрапляє в умовний діапазон українських високоточних систем дальнього радіусу дії”, - додали у британській розвідці.

Як повідомлялось раніше, окупанти вирішили будувати залізницю між РФ і Маріуполем, Волновахою та Донецьком.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті