Британська розвідка повідомила, як Кремль намагається приховати свої злочини щодо українських дітей

Влада РФ намагається переключити увагу світу з депортації дітей, створивши комісію для розслідування "злочинів української влади" проти неповнолітніх з 2014 року. Про це йдеться в повідомленні британської розвідки, повідомляє "Еспрессо"

20 червня Держдума РФ проголосувала за створення парламентської комісії для розслідування "злочинів, скоєних українською владою проти неповнолітніх на Донбасі з 2014 року".

За даними розвідки, це крок у відповідь на засудження світовою спільнотою депортації росією дітей із тимчасово окупованих територій України.

"Цілком імовірно, що цей крок є як формою "юридичної війни", так і частиною російських інформаційних операцій, у яких законодавство використовується як зброя, щоб замилити картину щодо власних кричущих дій", – зазначили у британській розвідці.

Як повідомлялося, Литва розпочала розслідування незаконного вивезення українських дітей до Білорусі. 

Нагадаємо, ОБСЄ визнала депортацію українських дітей росіянами військовим злочином. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
08.07.2025
15:00

«На їхньому фоні ми – вимираючий вид». Луганський щоденник

Багато неруських. Ми не звикли до такого. Торгують до упору, до темноти. Наші ні, не так, наші себе бережуть. А ці спритні, двожильні. У них не болить. Вони можуть по 12 годин на ногах бути, посміхатися. Їм родину годувати, квартиру сплачувати,...
Донбас
06.07.2025
14:54

Світле майбутнє від "русского мира" в "ДНР" і "ЛНР" відкладається до 2030 року. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня керівники "молодих республік" роздавали щедрі обіцянки кращого життя. Приводом для оптимізму традиційно стали не реальні досягнення в економіці чи соціальній сфері, а... виступ Путіна на нараді, присвяченій анексованим територіям...
Країна
03.07.2025
15:00

Множинне громадянство в Україні: зиски та ризики

Прийнятий документ може призвести до втрати українського громадянства для тих, хто вимушено залишається в окупації.
Всі статті