Британія та США розкритикували росію на засіданні Радбезу ООН

Представники Британії та Сполучених Штатів розкритикували росію на засіданні Ради Безпеки ООН. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Sky News.

"Ми бачили, що означає для світу російська ідея багатостороннього підходу. Більш ніж за рік повномасштабного вторгнення Росії в Україну президент Путін приніс неймовірні страждання цій країні, нехтуючи Статутом ООН", - заявила представник Британії Дама Барбара Вудворд.

При цьому вона нагадала, що через російське вторгнення в Україну було вбито тисячі українців.

"Тисячі українців були вбиті, мільйони переміщені, а мільярди людей по всьому світу зіткнулися з різким зростанням цін на товари і відсутністю продовольчої безпеки", - додала Вудворд.

Вона підкреслила, що уряд РФ не може навіть пояснити причину військового вторгнення в Україну.

"Російське покоління втратило своє майбутнє, а російський уряд навіть не може пояснити, чому. Претензії Росії на територію України ніколи не будуть визнані. Я не бачу нічого ефективного або багатостороннього в зовнішній політиці Росії", - додала вона.

Тим часом, представниця США в ООН Лінда Томас-Грінфілд назвала війну росії "незаконною, неспровокованою і непотрібною".

"Росія просто хоче силою перекроїти міжнародні кордони в порушення Статуту ООН. Це суперечить усьому, за що виступає цей інститут", - сказала вона.

Як повідомлялося, Лаврова і російських дипломатів пустили в США з принизливими умовами - як в часи "холодної війни". 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті