Бригади "Гвардії наступу" сформовані повністю, але ще є плани - Клименко

У "Гвардії наступу" вже повністю сформовано вісім бригад, але надалі їхню кількість хочуть збільшити. Про це 2 травня в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

"Бригади "Гвардії наступу" сформовані повністю. Це 8 бригад. У нас є плани щодо формування додаткових бригад, тому що на це є попит, а у нас є можливості", - розповів глава МВС.

При цьому наразі вже сформовані бригади проходять доозброєння і завершують навчання. Загальну кількість бійців у таких бригадах міністр не назвав.

"Вони пройдуть відповідне навчання - це 2-3 тижні - і паралельно приступаємо до формування додаткових підрозділів", - сказав Клименко.

За його словами, завдання кожної з цих бригад - проведення відповідних наступальних штурмових дій разом із Силами оборони під час військових операцій. Але наразі вони все ще не перебувають під командуванням Сил оборони.

"Вони надходять під командування Сил оборони після того, як буде бойове завдання", - зазначив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна готує для контрнаступу 40 тисяч добровольців.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті