Брянську область РФ уночі атакували дрони

Дрони атакували Брянську область РФ у ніч на 5 лютого. Про це повідомив губернатор Брянської області Олександр Богомаз у своєму Телеграм-каналі 5 лютого.

"Силами ППО Муні знищено ще два безпілотних літальних апарати літакового типу над Вигоницьким районом", - написав Богомаз о 0:11.

Постраждалих і руйнувань немає. Оперативні служби працюють на місці.

Раніше губернатор Брянської області РФ повідомив про "атаку безпілотників" 30 січня.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті