Бронювання працівників спрощено: критичні підприємства тепер можуть завчасно подати заявки

Жодних пауз між завершенням попереднього терміну бронювання та оформленням нового не буде. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров 14 січня у Telegram.

"Підтвердили критичність? Переброньовуйте працівників без очікування в 72 години на порталі…Критичні підприємства можуть подати заяви на бронювання з 22 січня до 1 березня 2025 року без очікування 72 годин. Актуальне бронювання діє до 28 лютого 2025 року, але можна скасувати його завчасно та оформити нове без перерв", - повідомив він.

Він нагадав, що підприємці мають оновити статус критичності до 28 лютого: подати пакет документів, що підтверджує відповідність критеріям, до відповідного державного органу.

"Перевіряйте статус свого підприємства й готуйте списки працівників заздалегідь — і працюйте без затримок і несподіваних сценаріїв", - закликав віце-прем'єр.

Як повідомлялося раніше, мобілізація заброньованих працівників: що говорять юристи та ТЦК.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Донбас
23.11.2025
17:50

Всеросійська (анти)наукова конференція і передчуття Нюрнберзького трибуналу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбулася так звана «наукова конференція», присвячена боротьбі з неонацизмом, українським, звісно. Оскільки цей пропагандистський захід проводився в «ДНР» вже втретє, його учасники, що називається на біс,...
Всі статті