Боснія та Герцеговина відмовилася грати футбольний матч із росією

Футбольна асоціація Боснії та Герцеговини вирішив відмовитись від ідеї контрольного матчу проти збірної росії. Відповідне рішення з'явилося на офіційному сайті організації.

"На сьогоднішньому засіданні Виконкому Федерації футболу Боснії і Герцеговини матч, запланований на 19 листопада, перенесли. Президент Віко Зелькович заявив, що проведення цього товариського матчу буде відкладено на деякий час", - йдеться у заяві Асоціації.

Як повідомлялося раніше, збірну росії не допустили до відбору на Євро-2024. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
08.05.2025
09:00

Економічне бронювання: тема закрита?

Останні місяці тема економічного бронювання майже зійшла нанівець. Якщо минулого року народні депутати, члени уряду та навіть президент обговорювали можливі параметри та деталі, то сьогодні ця тема майже не підіймається.
Світ
07.05.2025
09:52

«Після демаршу Зеленського у нас розв'язані руки». Російські ЗМІ про Україну

...Необхідно шукати приховані місця в районі Москви і Підмосков'я, де можуть бути схрони або осередки, де ці безпілотники збираються і потім атакують регіони Росії. Десь точно має бути таємний пункт управління.
Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Всі статті