Борис Джонсон підтримав вимкнення світла на знак солідарності з Україною

Експремʼєр-міністр Британії Борис Джонсон закликав вимкнути святкове освітлення о 20-й годині за місцевим часом на знак підтримки України. Про це він написав у Твіттері, повідомляє "Еспресо".

"Варварське та незаконне вторгнення Росії в Україну призвело до того, що мільйони українців втратили електроенергію, воду та життєво необхідні речі. Я підтримую #hourforukraine сьогодні о 20:00 на знак солідарності з ними. Перемоги Україні!" – пише Джонсон.

Уточнюється, що #hourforukraine – флешмоб, анонсований на знак підтримки України, яка страждає від відключень світла через російські удари. У середу, 21 грудня, багатьох країнах пройде акція на підтримку України. О 20:00 за місцевим часом усі солідарні з нашою країною на якийсь час погасять святкову різдвяну ілюмінацію.

Також 21 грудня із солідарності Вільнюський, Каунаський, Вілкавішкський та інші муніципалітети Литви візьмуть участь в акції "Година з Україною", в рамках якої вимкнуть святкове освітлення.

Раніше повідомлялось, що у Кракові протягом 12 днів вимикатимуть ілюмінації у знак солідарності з народом України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Всі статті