Борт спеціального льотного загону "россия" прилетів до Криму

Борт спеціального льотного загону "россия", який забезпечує перевезення повітряним транспортом посадових осіб, прилетів до Криму. Про це повідомляє телеграм-канал "Кримський вітер" 5 січня.

"Борт спеціального льотного загону "россия" прилетів до Криму, повідомляє моніторингова група "Кримського вітру". Під час входу в повітряний простір над півостровом Ан-148 вимкнув транспондер", - зазначається у повідомленні.

Також повідомляється, що ФДБУ "СЛО "Росія" забезпечує перевезення повітряним транспортом посадових осіб РФ та інших важливих осіб спецслужб росії або ЗС РФ, підпорядковане Управлінню справами президента РФ.

Раніше анонімні і маловідомі джерела повідомляли про можливу загибель начальника генштабу РФ Валерія Герасімова під час нещодавнього удару по тимчасово окупованому Криму.

Однак ТГ-канал "Кремлівська табакерка" запевнив, що начальник Генштабу ЗС РФ Герасимов не був убитий українською ракетою в окупованому Севастополі, але де він зараз не сказав.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті