Боррель заявив, що вступ України до НАТО зараз не розглядається

Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що сьогодні питання вступу України не розглядається, як і раніше. Про це він розповів в інтерв'ю іспанському телеканалу laSexta, повідомляє "Еспрессо".

Жозеп Боррель повідомив, що Україна вже давно планує і хоче вступити до Північноатлантичного альянсу.

"Питання вступу України до НАТО немає на столі, його не було й раніше", - повідомив він.

Глава європейської дипломатії зауважив, що рішення щодо членства України в Альянсі не залежить від генерального секретаря НАТО. Таке рішення прийматимуть всі його члени.

Також він прокоментував вступ Фінляндії до НАТО та намір Швеції вступити до Альянсу.  Він заявив, що ці країни залишалися нейтральними до моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

"Це були нейтральні країни, які не хотіли мати нічого спільного з НАТО. Але коли вони побачили, що Росія вторгається в Україну, вони сказали, що єдиний спосіб гарантувати нашу безпеку — стати членом Альянсу, і попросили нас негайно приєднатися", - пояснив Боррель.

Нагадаємо, у Європарламенті заявили. що українська армія вже перевищила стандарти НАТО. 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Донбас
12.10.2025
19:12

Педагогіка особливого призначення. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Як відомо, в «молодих республіках» вічне свято: день прапора, день Росії, день «референдуму»... Минулого тижня місцеві ЗМІ активно відгукнулися на день народження російського диктатора і на справді значуще свято - День вчителя. Надто солодкий потік...
Всі статті