Боррель прибув до Києва, щоб передати українцям послання підтримки ЄС

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель прибув до Києва з наміром передати "рішуче послання ЄС" про підтримку українцям. Про це він написав у Твіттер 2 лютого. 

"Прибув до Києва, щоб передати найрішучіше послання ЄС про підтримку всім українцям, які захищають свою країну. Допомога ЄС сягнула 50 мільярдів євро з початку війни з Росією. Європа була єдиною з Україною з першого дня і, як і раніше, стоятиме з вами, щоб перемагати та відновлювати", - написав Боррель. 

Нагадаємо, 2 лютого колегія Європейської комісії на чолі з президентом Урсулою фон дер Ляйєн прибула до Києва для проведення спільного з українським урядом засідання. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті