Найбільше потрібні танки: у Литві вважають, що візит Зеленського до США прискорить постачання зброї іншими країнами

Візит до Вашингтона президента Володимира Зеленського передав західним лідерам і Європі чіткий сигнал, що Україна може виграти війну тільки за більшої військової підтримки. Про це заявив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергі, -  пише "Европейська правда" з посиланням на Delfi.

"Хочу звернути увагу, що в промові та публічному спілкуванні акцент робився на зброї. Це також робилося шляхом ретельного обмірковування основного повідомлення. І сьогодні головний посил - виграти війну, а війну неможливо виграти без зброї", - глава він.

Очільник литовської дипломатії зазначив, що більшість держав, які постачають зброю, побоюються, що відправлена зброя буде сприйнята Росією як ескалація.

Але міністр сподівається, що системи протиракетної оборони Patriot покажуть, що додаткова зброя - це не ескалація.

"Завжди є спроба зрівняти чашу терезів, і дії США показують, що Patriot - це не ескалація. Я очікую, що, можливо, це спонукає інші країни оцінити або переоцінити, яке додаткове озброєння вони можуть відправити в Україну, а найбільше потрібні танки", - сказав він.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті