Понад 300 випускників і випускниць одного з коледжів Рубіжного отримають дипломи українського зразка (ФОТО)

Цьогоріч понад 300 випускників і випускниць Рубіжанського індустріально-педагогічного фахового коледжу (РІПФК) отримають дипломи фахових молодших бакалаврів, молодших спеціалістів та кваліфікованих робітників. Про це "ОстроВу" повідомила Інна Романцова, виконуюча обов’язки директорки закладу, 16 липня.

"Цього року коледж закінчили 216 студентів і студенток денного та 66 студентів і студенток заочного відділення, які отримають дипломи майстрів виробничого навчання й соціальних працівників", – каже пані Інна.

Вона уточнила, що випускники денного відділення здобули кваліфікацію фахових молодших бакалаврів, і це перший подібний випуск у навчальному закладі. Щодо випускників заочного відділення – вони отримають дипломи молодших спеціалістів.

Як підкреслила Інна Романцова, крім цього, ще понад 40 дівчат та хлопців цього року отримають дипломи кваліфікованих робітників – це слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів та малярі-штукатури.

"На жаль, ми не зможемо вручити дипломи цього року на нашій сцені в актовому залі, – зазначила в. о. директорки на своїй сторінці Facebook, вітаючи випускників. – Не буде групових фото на сходах коледжу. Бо ні актової зали, ні сходів вже немає. Але колектив коледжу щиро вітає наших випускників і за традицією каже їм: в добру путь! І щиро вірить, що ми побачимось в нашому Рубіжному. Після нашої Перемоги. На нашій українській Луганщині!"

Виконуюча обов’язки директорки закладу також зазначила, що РІПФК переїхав у місто Коломия на Івано-Франківщині,

Раніше "ОстроВ" публікував історію Віктора Єфименка, викладача зварювальної справи РІПФК, який захищає Україну в лавах ЗСУ.

Також раніше повідомлялось про те, як війна й окупація Луганщини вплинули на можливість отримати професію.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті