Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Бійці Сил Спеціальних Операцій ЗСУ показали проведену засідку на росіян, які намагалися втекти автомобілем з Балаклії на Харківщині. Про це в Telegram 12 вересня повідомляє прес-служба ССО.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Переміщення ворожого авто воїни ССО України помітили під час проведення розвідки. На машині було нанесено букву "О" - тактичний знак одного з угруповань російських військ в Україні", - повідомляють українські військові.
Зазначається, що оператори ССО діяли швидко та оперативно організували засідку. Внаслідок цього вдалося вразити автомобіль окупантів – двох росіян ліквідували на місці.
Поряд із тілами наші солдати знайшли зброю та радіостанції. Судячи з нарукавного шеврона, вбиті окупанти належали до окремого понтонно-мостового залізничного батальйону.
Нагадаємо, раніше українські воїни з ПТРК Javelin знищили танк "ПВК "Вагнера".
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту