Бойовики НЗФ «Еспаньола» розповіли, як ледь не розстріляли чеченський «спецназ у капцях», який у зоні «СВО» заблокував їхню колону

Бойовики НЗФ «Еспаньола» поскаржилися голові Слідчого комітету Олександру Бастрикіну на чеченців, які в зоні «СВО» заблокували їхню колону і погрожували зброєю. Подробиці інциденту вони виклали у себе в Телеграм.

«Групу бійців бригади «Еспаньйола», які рухалися, згідно з бойовим розпорядженням, на ротацію колоною на двох одиницях транспорту в зону ЛБС, (в районі Вуглегірська Донецької області - «ОстроВ») блокували невідомі озброєні особи на чотирьох авто», - ідеться в повідомленні.

З авто вийшли незрозумілі озброєні автоматичною зброєю бородані в цивільному, дехто й зовсім у капцях. Вони представилися, «хто співробітниками Росгвардії, хто військовою комендатурою, хто прокуратурою, хто “Ахматом”, а хто - Слідчим комітетом».

Вони ображали бойовиків «Еспаньоли» і провокували їх на конфлікт. 

«Бійці 88-ї бригади з моменту блокування наших авто діяли відповідно до інструкцій - привели зброю в боєготовність; дослали набої до патронників, залишили транспорт і зайняли вогневі позиції; на провокації не піддавалися», але готові були стріляти на ураження, - заявили скривджені чеченцями окупанти. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
28.12.2025
18:08

Сам себе не похвалиш… ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу перебували в передсвятковій ліні. Більшість публікацій розповідали про те, як російські чиновники та їхні поплічники в «республіках» зривають з «ялинки бажань» кульки з побажаннями, звичайно, ретельно...
Світ
26.12.2025
14:15

Вибори, які вплинули на Україну у 2025...

У 2025 році відбулось чимало важливих виборів. У Європі найбільше – 14. Майже половина з них фіксувала тенденції, що підривають лінію європейської єдності щодо України.
Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Всі статті