Близький до путіна президент "Курчатовського інституту" пропонує "налякати Захід", підірвавши ядерну бомбу в Арктиці

Президент російського національного дослідницького центру "Курчатовський інститут" Михайло Ковальчук заявив, що росії необхідно відновити випробування ядерної зброї і підірвати її на Новій Землі, щоб, як у 1961 році, змусити США "домовлятися". Про це пишуть росЗМІ 28 вересня.

"Ось зараз точно така сама ситуація. Досить провести випробування на Новій Землі... Один разок хоча б. І все стане на свої місця", - сказав Ковальчук на відкритті виставки, присвяченій засновникам російської атомної галузі.

За його словами, також потрібно прислухатися до експертів, які пропонують "скорегувати основи державної політики росії в галузі ядерного стримування" з урахуванням поточного "геополітичного контексту". 

"Я думаю, що це правильна думка", - зазначив Ковальчук і додав, що на Заході "повинні точно розуміти рішучість росії відстояти свою безпеку".

Уточнюється, що Михайло Ковальчук є братом глави банку "Росія" Юрія Ковальчука, близьким другом путіна і вважається одним з ідеологів війни в Україні. 

Раніше повідомлялося, що якщо росія використає ядерну зброю в Україні, це вважатиметься нападом на НАТО: у Сенаті зареєстрували проєкт резолюції.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті