Близько двох мільйонів росіян на Далекому Сході залишилися без світла через аварію

У Приморському краї РФ сталося масштабне відключення електроенергії: без світла залишилися Владивосток, Надєждінськ, Фокіно, Находка, Артем, Барабш, Уссурійськ та інші райони. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times із посиланням на ЗМІ та Телеграм-канали.

Згідно з повідомленнями, тільки у Владивостоці було знеструмлено 2 тис. житлових будинків. Загалом без світла опинилися 1,8 млн осіб.

В уряді регіону заявили, що відключення електроенергії було зафіксовано на мережах Далекосхідної розподільчої мережевої компанії (ДРСК). «Сталося замикання в мережі 500 кВт на Лучегірській ГРЕС. ...Вибуху та НП зовнішнього характеру на місці немає, розрахунковий час усунення проблеми - приблизно година», - уточнили в уряді. У Приморській ГРЕС повідомили, що через замикання обладнання мереж ТСК спрацював захист на блоках 1, 6 і 3, наразі здійснюється перезапуск блоків. «Протягом години світло відновлять», - пообіцяли в ГРЕС.

Після відключення світла у жителів Примор'я виникли проблеми з мобільним інтернетом. У регіоні також не працюють банкомати і світлофори. Через непрацюючі світлофори на дорогах у Приморському краї зафіксовано «масові випадки» ДТП.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Всі статті