Близько 100 школярів з окупованої Ясинуватої будуть депортовані "на навчання" в Челябінську область

Близько 100 школярів з окупованої Ясинуватої будуть депортовані в Челябінську область нібито на навчання. Про це повідомив "мер" міста Дмитро Шевченко.

"У Челябінську область поїдуть вчитися близько 100 наших школярів. До кінця вересня вони точно вирушать. Вони будуть повноцінно навчатися зі своїми однолітками", - зазначив він.

Шевченко не уточнив, про яку категорію дітей ідеться - вихованців дитячих будинків або дітей із сімей місцевих жителів. Не розповів він і про тип навчальних закладів Челябінської області, куди буду вивезені українські школярі. "Мер" обмежився інформацією, що "дітям нададуть безкоштовне житло і забезпечать харчуванням".

Як повідомлялося раніше, 17 березня 2023 року Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна, проти якого було висунуто обвинувачення у воєнному злочині - незаконній депортації дітей з окупованих територій України в Росію.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті