Блокаду пункту пропуску "Ягодин - Дорогуськ" припинено

Пункт пропуску "Ягодин - Дорогуськ" на польсько-українському кордоні розблокували о 14:00 11 грудня. Про це повідомив віцепрем’єр із розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков у Facebook.

"Блокада пункту пропуску "Ягодин - Дорогуськ" завершена. З 14:00 там відновлено стабільний рух вантажівок. У напрямку до України проїхали 15 транспортних засобів – вони на пункті пропуску. Також 25 вантажівок оформлюються - прямуватимуть в бік Польші", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що блокування найбільшого вантажного пункту пропуску тривало більше місяця. 

Раніше повідомлялось, що Україна досягла домовленостей з розблокування кордону з Польщею.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті