Блінкен зустрівся з головою Китаю Сі Цзіньпіном

Держсекретар США Ентоні Блінкен зустрівся з очільником Китаю Сі Цзіньпіном сьогодні, 19 червня. Про це інформує AP та Xinhua, - пише Еспресо.

Зазначається, що у Пекіні відбулася зустріч Блінкена з Сі Цзіньпіном.

Під час зустрічі китайський лідер заявив, що Китай поважає інтереси США і не має наміру протистояти або заміняти Сполучені Штати, адже світова спільнота потребує гармонійних відносин між Китаєм і США, які визначать долю людства.

Також Сі Цзіньпін закликав дві країни діяти з відповідальністю за світ, сприяти глобальному миру і співпрацювати в одному напрямку. Водночас обидві сторони повинні дотримуватися спільного розуміння, якого вони досягли на Балі, і перетворити позитивні заяви на дії, спрямовані на стабілізацію і поліпшення відносин між Китаєм і США, додав Сі.

Як повідомлялося, держсекретар США Ентоні Блінкен зустрівся 19 червня із завідувачем Канцелярією Комісії ЦК КПК у закордонних справах Ван І, який курує міжнародні відносини Пекіна за лінією правлячої партії. 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті