Блінкен ще раз заявив Лаврову: підтримка України триватиме "стільки, скільки буде потрібно"

Підтримка України з боку США триватиме "стільки, скільки буде потрібно". Про це заявив Держсекретар США Ентоні Блінкен на полях «Великої двадцятки» у Делі 2 березня під час короткої зустрічі з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим, - повідомляє "Голос Америки".

Як повідомили високопоставлені американські чиновники, зустріч Блінкена та Лаврова тривала приблизно 10 хвилин.

Один з американських чиновників, який виступав на умовах анонімності, повідомив, що Блінкен під час бесіди наголосив на трьох важливих пунктах.

Він зазначив, що підтримка Сполученими Штатами України триватиме стільки, скільки буде потрібно для того, щоб покласти край війні.

Держсекретар також закликав росію переглянути її рішення про зупинення участі у Договорі СНО-3, зазначив чиновник.

Блінкен також закликав Москву звільнити громадянина США Пола Уїлана, який перебуває в ув'язненні в РФ.

Як повідомлялося, у Держдепі США запевнили, що призупинення РФ договору про стратегічне озброєння не послабить підтримки України.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті