Блінкен назвав теми для обговорення під час візиту в Китай. Серед них війна росії проти України

Держсекретар США Ентоні Блінкен, який прибув із офіційним візитом в Китай, під час поїздки говоритиме, зокрема про війну РФ проти України. Про це повідомляє CNN, - пише "Європейська правда".

Блінкен заявив, що під час зустрічей з китайськими високопосадовцями він має намір підняти "наші цілком реальні занепокоєння з цілої низки питань", серед яких проблема Тайваню, війна РФ проти України і затримання в Китаї американських громадян.

Як зазначає телеканал, хоча Пекін намагається відігравати роль миротворця між Москвою і Києвом, китайські послання були зустрінуті зі значним скептицизмом з боку офіційних осіб США та інших західних лідерів.

Китайські "мирні" пропозиції критикували за те, що вони не містили закликів до Росії вивести свої війська з української території.

Напередодні свого візиту в суботу Блінкен окремо поговорив по телефону з міністрами закордонних справ Японії і Південної Кореї, в ході яких обговорювали регіональні пріоритети, а також підтвердили незмінну підтримку суверенітету України з боку кожної з країн.

Блінкен прибув з візитом до Китаю у неділю, 18 червня. Очікується, що під час свого перебування в Китаї до понеділка він зустрінеться з міністром закордонних справ Цинь Ганом, провідним китайським дипломатом Ваном Ї та, можливо, главою КНР Сі Цзіньпіном.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті