Благодійний фонд BILD виділив 1 млн євро на відновлення "Охматдиту"

Благодійний фонд німецького видання BILD виділив 1 млн євро на відновлення дитячої лікарні "Охматдит" у Києві. Про це повідомляє Телеграм-канал "BILD на русском".

У повідомленні нагадується, що ще у грудні 2022 року читачі видання вже зібрали 1 млн євро на підтримку київської дитячої лікарні «Охматдит» («Охорона дитинства та материнства»). Тоді у рамках благодійного проекту BILD "Серце дітям" (Ein Herz für Kinder) клініку відвідав Володимир Кличко. На зібрані кошти туди закупили медичне обладнання, зокрема апарат МРТ, маски ШВЛ, інкубатор, УЗД.

Сьогодні глава проекту «Серце дітям» Сара Майорчик повідомила про виділення ще 1 млн євро на відновлення «Охматдиту» та екстрену допомогу постраждалим дітям.

«Військовий злочинець Путін розбомбив дитячу лікарню. Здається, більше варварство важко собі уявити. Ми ще не знаємо, скільком і так хворим і страждаючим дітям заподіяно тепер ще більше страждань, скільки з них загинули. Але є одне, у чому ми всі можемо і маємо запевнити одне одного: ми допоможемо. Ми продовжимо твердо стояти на боці України. Ми допоможемо відновити цю важливу клініку! – написала Майорчик.

Якщо ви хочете приєднатися до проекту «Серце для дітей», пройдіть за посиланням.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті