Загадкові біженці з окупованого Криму дісталися Сибіру: до Омську прибув потяг із Сімферополя

Жителі міста Джанкоя з окупованого РФ Криму прибули на нове місце проживання – до Омську. Про це йдеться у повідомленні регіонального прес-служби МНС.

У ньому наголошується, що 18 осіб, серед яких п'ятеро дітей – це біженці. "Співробітники МНС Росії, у тому числі психологи, зустріли 18 біженців, з них п'ятеро дітей, з міста Джанкой", - йдеться в повідомленні.

Від кого і чому вони втекли до Сибіру, покинувши сонячний Крим, не уточнюється.

 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті