Біля Тоненького на Донеччині воїни ЗСУ в одному бою знищили 12 танків та 8 БМП

Воїни 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади знищили та підбили 12 танків і 8 БМП 6-го танкового полку 90-ї танкової дивізії ЗС РФ, які наступали на українські позиції між Тоненьким та Уманьським. Про це повідомляє воєнний кореспондент Андрій Цаплієнко 1 квітня.

"Блискуча робота українських десантників біля Тоненького на Авдіївському напрямку.  Наші бійці зупинити прорив величезної колони бронетехніки рашистів. У підсумку ворог втратив 12 танків і 8 БМП. І біля Тоненького нове кладовище техніки окупантів", - пише він.

 

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті