Біля Новоселівського на Луганщині росіяни вирішили наступати важкою технікою, але щось пішло не за планом – Гайдай

Спроба наступу важкою технікою біля села Новоселівське в Луганській області закінчилась для рашистів печально. Відповідне відео, зняте українськими військовими, розмістив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у своєму Телеграм-каналі 24 лютого.

"Біля Новоселівського орки вирішили наступати важкою технікою, але щось пішло не за планом", – написав Гайдай.

Уточнюється, що на Сватівському напрямку українські воїни славетної 92-Ї бригади відбили ворожу атаку.

"Рашисти виїхали танками під деокуповане Новоселівське, там наші захисники зустріли їх "привітною артою", – йдеться в повідомленні. – Ворожі "хлопчики" так перелякалися, що почали гуртуватися і стали чудовою мішенню".

Раніше було опубліковано відео, що демонструє, як українські військові відправили два снаряди HIMARS "по нехороших людях та будівлях".

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті