Біля Львова розстріляли авто кримінального авторитета Джоні Балогі

У селі Сокільники біля Львова вранці, 12 червня, невідомий обстріляв автомобіль BMW. Правоохоронці проводять спецоперацію із затримання стрільця. За даними ZAXID.NET, напад трапився на кримінального авторитета Джоні Балога (прізвисько «Джонік»).

Попередньо встановлено, що невідомий обстріляв автомобіль BMW, поранивши водія – його госпіталізували до лікарні.

З власних джерел у правоохоронних органах ZAXID.NET стало відомо, що напад трапився на кримінального авторитета Джоні Балога (прізвисько «Джонік»). Журналіст Тарас Середич у своєму телеграм-каналі опублікував фото з місця стрілянини, зазначаючи, що поранений був у авто BMW X6.

Спеціальна поліцейська операція для встановлення та затримання нападника триває.

За даними бізнес-пошукової системи YouControl, громадянин Грузії Джоні Балог є приватним підприємцем та займається наданням в оренду нерухомого майна, його ФОП зареєстрований у Львові у 2022 році. На порталі YouControl вказано, що він із Олегом Павленком є співзасновниками ГО «Розвиток демократичного суспільства», також Балог був серед кінцевих бенефіціарних власників ТзОВ «Добре паливо ЛТД». Наразі власниками компанії є Олег Павленко та Любомира Русиняк.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті