Біля аеродрому Бельбек в окупованому Криму пролунали вибухи – рашисти заявили про "корабельні навчання"

В окупованому Севастополі у районі аеродрому "Бельбек" пролунали вибухи. Про це 7 березня повідомляють місцеві Telegram-канали.

Місцеві жителі зазначили, що вибухи було чути у районі аеродрому "Бельбек". Так званий "губернатор" окупованого Севастополя Михайло Развожаєв виправдав ці звуки навчаннями.

"У пабліках знову пишуть про якийсь вибух у районі аеродрому. Це брехня. На зовнішньому рейді триває тренування корабельних розрахунків. У місті все спокійно", - написав окупант.

Варто зазначити, що після першої серії вибухів у районі аеродрому через невеликий час знову було голосно. Наразі жодних додаткових даних про вибухи не надходило.

Нагадаємо, що на початку березня повідомлялося про два безпілотники, які впали на військову частину під Саками у Криму.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті