Більше не край шахтарів та металургів! Ватажок "ДНР" вважає, що основним джерелом доходів на Донбасі стане риболовля

Ватажок ДНР Денис Пушилін вважає, що через 12 років прибуток від рибальства в Азовському морі перевищить доходи окупованої частини Донецької області від вугільної та металургійної галузі. Про це він заявив в ефірі одного із сепаратистських каналів.

Колабораціоніст анонсував проект розвитку рибного господарства, в якому, на його думку,

"Братимуть участь не тільки ДНР, а всі російські регіони, розташовані на березі моря".

За словами Пушиліна, якщо проект розвиватиметься за планом, то вже за 12 років прибуток від рибальства може перевищити прибути від усієї вугільної та металургійної галузі.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті