Білоруський диктатор визнав, що літак-розвідник РФ у Мачуліщах був атакований і назвав Зеленського "гнидою"

Глава Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що в результаті диверсії 26 лютого на аеродромі Мачуліщі було пошкоджено російський літак-розвідник А-50, який використовувався для наведення ракет та дронів на цілі в Україні. Про це він заявив 7 березня, пише "Наша ніва".

Раніше дев'ять днів державні ЗМІ та офіційні особи називали атаку фейком.

Відповідальність за атаку взяли на себе білоруські підпільники з ініціативи силовиків проти диктатури «Байпол», але Лукашенко поклав відповідальність на українську розвідку та порушив погрози як керівництву України, так і білоруському суспільству.

«Висновок один. Я ще якось думав, що Україні потрібен мир, що Зеленський переживає за свій народ. Президент Зеленський просто гніда. Просто гнида! Такі операції не проводяться без погодження з керівником країни та головнокомандувачем. Гнида тому, що він бігає навколо Білорусі, надсилає до нас людей і просить, як я вже казав: «Давайте укладемо пакт про ненапад, давайте домовимося, у нас з вами немає жодних проблем». На що я казав: "Ми не збираємося нападати". — «Ні, підпишемо договір під патронажем Організації Об'єднаних Націй, що ви на нас не нападете». Ви чули всі ці заяви. І в цей час… що ж, виклик кинутий", - заявив Лукашенко, не уточнивши, що він має на увазі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що білоруські партизани атакували дронами російський літак радіолокаційного виявлення. Також з'явилися перші супутникові знімки аеродрому "Мачулищі" у Білорусі, на якому відбулася атака на літак А-50.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті