Білорусь продовжила військові навчання – вони тривають вже майже рік

Військові навчання на території Білорусі вкотре продовжили – тепер вони триватимуть без перерв уже 43 тижні. Про це 17 лютого повідомляє проєкт "Беларускі Гаюн".

"Навчання ЗС РБ/РФ у Білорусі продовжено як мінімум до 27 лютого. Про це говорить графік проведення навчань на білоруських полігонах. 18-19 лютого стануть вихідними для деяких полігонів, а інші, де сконцентровані ЗС РФ, продовжать працювати без перерви: "Осиповичський", "Доманово", "Лепельський", "Обуз-Лісновський", - повідомили представники моніторингового проєкту.

Таким чином, військові навчання в Білорусі, які розпочалися 29 квітня минулого року, тривають безперервно вже майже рік. При цьому білоруська армія покращує навички, стаючи більш підготовленою до оборони. Але, як і раніше, Збройні сили РБ "не готові до наступальних дій через відсутність реального бойового досвіду".

"Загальна кількість продовжень становила 43 тижні", - додали представники "Беларускі Гаюн".

Нагадаємо, раніше білоруський диктатор Лукашенко натякнув, що держави-члени ОДКБ мають підтримати Кремль у війні проти України.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті