«Білі янголи» на Донеччині за день евакуювали шістьох людей

Поліцейські підрозділу «Білий янгол» за день евакуювали з Лиманського напрямку шістьох людей, серед яких – тяжкохворий чоловік, літня людина та родина з 12-річною дівчинкою. Про це повідомили у поліціїї Донеччини.

Евакуаційні рейси здійснили з Лимана, Новоселівки та Рубців. 

З Лимана поліцейські доставили до лікарні 57-річного чоловіка, який потребував термінової медичної допомоги. Наразі він перебуває під наглядом лікарів.

Із селища Новоселівка евакуйовано 77-річного чоловіка. Його будинок напередодні був пошкоджений через ворожі обстріли. Чоловік вирішив залишити небезпечну зону та переїхати до доньки в Рівненську область.

Ще одна евакуація відбулася з Рубців. На звернення до поліції оперативно зреагували «білі янголи» — вони вивезли трьох людей: бабусю, її доньку та 12-річну онуку. У безпечному місці їх зустріли представники гуманітарної місії, які допомогли родині дістатися до Київщини.

Поліція нагадує: якщо ви або ваші рідні потребують евакуації з Лиманського напрямку, звертайтеся до підрозділу «Білий янгол» за телефоном: (066) 56-16-102.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті