Білгородська влада РФ вимагає за евакуацію дітей з Шебекіно по 3 тисячі рублів

Місцева влада Бєлгородської області евакуює дітей зі Шебекіного, проте за це потрібно заплатити 3 тис. рублів. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Перші 300 підлітків було відправлено зі Шебекіно у Воронезьку область у середу, 31 травня. Проте жителі Бєлгородської області скаржаться, що евакуація була не безплатною. 

"Крик душі!!! Слава богу, вчора відправила дітей до табору у Воронезьку область. Чого варто було досягти того, щоб потрапити до списків! Обіцяли все безплатно, а в останній момент сказали, що треба доплатити за проїзд. І так за двох 6 тисяч рублів довелося заплатити. довелося викласти останнє, що було", — пише одна з мешканок Шебекіно.

Нагадаємо, у Зеленського висловили готовність надати гуманітарні коридори жителям Білгородської області РФ

Як повідомлялося, легіон "Свобода России" і "Русский добровольческий корпус" пропонують жителям Бєлгородщини евакуюватися "вглиб України". 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті