Бійці ССО показали один із боїв "тихої війни" на Дніпрі

Бійці Сил спеціальних операцій показали, як кілька місяців тривала "тиха війна" на Дніпрі за острови. Відео з одним із таких боїв 8 червня опублікувало Командування ССО.

"Херсонщина. Каскад островів між лівим і правим берегами Дніпра. Це - "сіра зона", з усіх боків оточена водою. Вона стала місцем, де кілька місяців поспіль українське військо та російські окупанти вели "тиху війну" за перевагу на Дніпрі", - повідомили спецпризначенці.

Повідомляється, що росіяни намагалися закріпитися на островах, облаштовуючи позиції та спостережні пункти. Також окупанти активно мінували цю територію.

"Своєю чергою наші воїни не давали ворогу закріпитися і почуватися вільно", - зазначили в ССО.

Конкретна операція, якою вирішили поділитися з громадськістю, відбулася ще взимку. Але опублікувати її вирішили тільки зараз з міркувань безпеки.

Нагадаємо, раніше командування ССО показало, як наші бійці вступили в нерівний бій із ворогом під Кремінною.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті