Бійці Нацгвардії відбили спробу росіян захопити переправу через річку Оскіл

Бійці Нацгвардії України відбили спробу росіян захопити переправу через річку Оскіл, що дозволило б окупантам розширити наступ на Куп'янському напрямку, повідомляє НГУ.

"Росіяни намагалися захопити переправу через річку Оскіл і розширювати свій наступ на лівому березі", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ривок бронетехніки з піхотою в тому напрямку було відбито зусиллями батальйону ударних БПЛА "Ахіллес" спільно з гвардійцями бригади "Буревій" та прикордонниками бригади "Помста", а також десантниками 77-ї ОАеМБр.

"Загалом було знищено 8 БМП та 3 танки, уражено 6 БМП. Ліквідовано 21 окупанта, ще 26 поранено", - зазначили в Нацгвардії.

Статті

Луганськ
25.01.2025
11:55

«Ольготерапія» від переселенки із Сіверськодонецька: як педагогиня й музикантка Ольга Панаріна допомогла собі й допомагає іншим

За короткий час Ольга Панаріна організувала при хабі заняття з казкотерапії й музикотерапії для дітей, курс «Артджерело» для дорослих, гру «Колесо емоцій» тощо.
Світ
24.01.2025
18:29

Трамп пообіцяв показати Путіну кузькіну мать. Перший тиждень роботи нової адміністрації США

“У мене немає іншого вибору, крім як обкласти високими податками, тарифами і санкціями все, що продає Росія Сполученим Штатам та іншим країнам-учасницям”
Світ
23.01.2025
13:00

Зарубіжні активи РФ: вічна «заморозка»

З урахуванням поточної ситуації на фронті, коли вже ніхто, включно з президентом, не говорить про військове звільнення окупованих територій, – не доводиться розраховувати на виплату РФ компенсацій за завдані Україні збитки.
Всі статті