Бійці Нацгвардії вдарили з дрона по автомобілю з російськими офіцерами

Бійці 2 штурмового загону Центру спеціального призначення "ОМЕГА" НГУ під час аеророзвідки виявили цивільне авто, яке рухалось в напрямку ворожих позицій на Східному напрямку, ідеться на сторінці Центру спецпризначення НГУ "Омега".

"Розрахунок виявився вірним, в авто знаходились російські військові, по яким прилетів наш FPV дрон. З радіоперехоплень стало зрозуміло, що то були офіцери ворожого підрозділу, як підсумок: 1-200 та 1 - 300", — розповідають в Нацгвардії.

 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті