Бійці Нацгвардії на Донбасі знищили три танки та два БМП окупантів

Бійці Національної гвардії знищили три танки та дві бойові машини піхоти під час боїв у Донецькій області. Про це 24 січня повідомляє прес-служба Нацгвардії.

"Спецназівці Національної гвардії України продовжують знищувати окупантів у Донецькому напрямку", - повідомили представники НГУ.

Зазначається, що завдяки вмілим діям, використанню протитанкових ракетних комплексів та ударних дронів за два дні гвардійські спецназівці знищили кілька одиниць ворожої техніки. Крім трьох танків та двох БМП росіян, нацгвардійцям також вдалося знищити живу силу супротивника.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що десантники під Бахмутом за допомогою мінометів та САУ Krab знищили скупчення окупантів.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті