Бійці Нацгвардії на Донбасі знищили три танки та два БМП окупантів

Бійці Національної гвардії знищили три танки та дві бойові машини піхоти під час боїв у Донецькій області. Про це 24 січня повідомляє прес-служба Нацгвардії.

"Спецназівці Національної гвардії України продовжують знищувати окупантів у Донецькому напрямку", - повідомили представники НГУ.

Зазначається, що завдяки вмілим діям, використанню протитанкових ракетних комплексів та ударних дронів за два дні гвардійські спецназівці знищили кілька одиниць ворожої техніки. Крім трьох танків та двох БМП росіян, нацгвардійцям також вдалося знищити живу силу супротивника.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що десантники під Бахмутом за допомогою мінометів та САУ Krab знищили скупчення окупантів.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті