Бійці легіону "Свобода Росії" ліквідували російських окупантів за допомогою дронів

Бійці легіону "Свобода Росії" ліквідували російських окупантів за допомогою дронів.  Про це повідомляється в телеграм-каналі Легіону.

"Група окупантів із трьох осіб, не доходячи до місця призначення, зустрілася з боєприпасами, скинутими з коптера Легіону.  Боєприпас на базі ВОГ-17М при вибуху створює зону ураження осколками радіусом до 7 м.  У результаті противник зазнав втрат у живій силі. За візуальним спостереженням та за перехопленнями у противника санітарні втрати: 1 окупант та 2 безповоротні (1-300 та 2-200)", - йдеться в повідомленні.

 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті