Бігли і затуляли вуха руками: з-під Авдіївки вдалося евакуювати хлопчиків-близнюків

Евакуаційна група поліції «Білий Янгол», яка неодноразово відвідувала родину з двома дітьми в селі Новобахмутівка Очеретинської громади, нарешті змогла вивезти родину з-під обстрілів. Про це 19 травня повідомила пресслужба поліції Доецької області.

Зазначається, що батьки відмовлялися виїжджати, передумати їх змусив потужний «приліт» на територію населеного пункту.

«Постійно чути обстріли, вночі бахає. Дітям було важко. Хлопчики бігли і затуляли вуха руками. Як оце прилетіло – вирішили евакуюватися», - розповідає матір.

Братиків разом з мамою й татом поліцейські доставили до родичів подалі від лінії фронту. Спеціальні дитячі бронежилети та броньоване авто забезпечували безпеку поїздки.

У поліції повідомили, що надалі екіпаж повернувся до Авдіївки, щоб забрати двох чоловіків, які записалися на евакуацію. Але люди не прийшли, і «Білі янголи» вирушили на їхні пошуки до одного з найбільш небезпечних районів – за 2 км від тимчасово окупованого Спартака. З’ясувалося, що мешканці вирішили залишитися.

"Того дня місто окупанти постійно обстрілювали місто, загинули люди. Проте навіть у цих умовах правоохоронці продовжували розшук останньої родини з дитиною, що залишилася в Авдіївці. Група відпрацювала «стару» частину міста, опитали близько 20 мешканців – сусідів, знайомих, продавців, але марно. Пошуки тривають", - розповіли правоохоронці.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті