Бігли і затуляли вуха руками: з-під Авдіївки вдалося евакуювати хлопчиків-близнюків

Евакуаційна група поліції «Білий Янгол», яка неодноразово відвідувала родину з двома дітьми в селі Новобахмутівка Очеретинської громади, нарешті змогла вивезти родину з-під обстрілів. Про це 19 травня повідомила пресслужба поліції Доецької області.

Зазначається, що батьки відмовлялися виїжджати, передумати їх змусив потужний «приліт» на територію населеного пункту.

«Постійно чути обстріли, вночі бахає. Дітям було важко. Хлопчики бігли і затуляли вуха руками. Як оце прилетіло – вирішили евакуюватися», - розповідає матір.

Братиків разом з мамою й татом поліцейські доставили до родичів подалі від лінії фронту. Спеціальні дитячі бронежилети та броньоване авто забезпечували безпеку поїздки.

У поліції повідомили, що надалі екіпаж повернувся до Авдіївки, щоб забрати двох чоловіків, які записалися на евакуацію. Але люди не прийшли, і «Білі янголи» вирушили на їхні пошуки до одного з найбільш небезпечних районів – за 2 км від тимчасово окупованого Спартака. З’ясувалося, що мешканці вирішили залишитися.

"Того дня місто окупанти постійно обстрілювали місто, загинули люди. Проте навіть у цих умовах правоохоронці продовжували розшук останньої родини з дитиною, що залишилася в Авдіївці. Група відпрацювала «стару» частину міста, опитали близько 20 мешканців – сусідів, знайомих, продавців, але марно. Пошуки тривають", - розповіли правоохоронці.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті